Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naše chovatelská stanice DOVE HILL vznikla na začátku roku 2008. Zakladatelkou chovu je výstavně i pracovně velmi úspěšná 3 letá zlatá fenka QUEENKA - Ice Queen The Best Baron.

Přestože je naše chovatelská stanice nová, chovu retrívrů se věnujeme již několik let. Naší první goldenkou a opravdu velkým zlatíčkem je SÁRA - Carmen Golden Luk, která přes svoje vynikající výstavní úspěchy a skvělým startem na poli pracovních zkoušek nemohla být uchovněna z důvodu dysplazie kyčelních kloubů DKK 4/4.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nabídka pro chovatelské stanice

(STAZ s.r.o., 2. 1. 2017 13:41)

Dobrý den,
Jsme firma, která se zabývá prodejem superprémiových a ultraprémiových krmiv a doplňků pro Vaše pejsky a kočičky . Nabízíme Vám široký výběr kvalitního krmiva,pamlsků či kapsiček a hraček.
Zasílám Vám odkaz na naše internetové stránky https://www.krmivopropsy.cz/ .
Dále Vám mohu nabídnou tyto akce: Konzervy Farm Fresh 5+1 ZDARMA
Konzervy v plechu 7+1 ZDARMA
Pamlsky BELCANDO 10+1 ZDARMA
Pamlsky Farm Fresh 10+1 ZDARMA
Balení Farm Fresh 15 a 20kg 5+1 ZDARMA
Belcando 25kg 10+1 ZDARMA
First Mate 13kg 10+1 ZDARMA
Leonardo 400g 3+2 ZDARMA
Při odběru zboží nad 1200 Kč bez DPH máte dopravu zdarma + individuální procentuální slevy dle výše odběru. Pro chovné stanice nabízíme velkoobchodní ceny.
Více informací ohledně krmiva najdete na našich internetových stránkách popř. mě neváhejte kontaktovat také ohledně Vaší objednávky čí zaslání ceníků. Prosím neprovádějte přes e-shop, sleva se Vám nenačte.